Cheat Belt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S4 Yeni Sezon

2 posters

S4 Yeni Sezon Empty S4 Yeni Sezon

Mesaj  Kuzey Cuma Mart 11, 2011 5:20 am

Silahlar : Twin Blade İşte olay budur - Twin Blade – deli gibi keskinleştirilmiş metal dilimleri, zincirler ve kara büyü ile bağlı - yoğun, ağır saldırılar için manyetik alan çağırıyor. Bugünden itibaren Premium, AP, PEN ve Fumbi Shop'ta mevcut.S4 Yeni Sezon 59611

Mapler : Nightmare Yeni harita Nightmare, her şeyin başladığı yer. S4League'deki olayların başlangıç yeri - içinde gizli birtakım büyülerin yer aldığı uçsuz bucaksız, gizemli bir yer burası.
Captain ve Chaser Mode'da oynanabilir.S4 Yeni Sezon 59609

Chaser : Ophelia
Ophelia Virus'ın gizemli güzelliğinin ardında eski bir güç saklı. Bu chaser, Demon Virus'dan daha da yüksek saldırı ve savunma stat'leriyle geliyor üstelik. Ayrıca Ophelia Virus da Chaser olmak için daha yüksek veya düşük olasılığı seçme ihtimalini de sunuyor.S4 Yeni Sezon 59638

Kapsüller : Gentle Hearts Set Capsule Gentle Hearts Set Capsule'deki kostüm, Gentle Hearts Trench Coat ile Gentle Hearts Pant, Gentle Hearts Glove ve sıra dışı Crown Felt Hat içeren klasik tarzda bir erkek takımı. Bu eşsiz kalıcı takım her parçasında %5 Bonus EXP & Premium AP Stat'leriyle geliyor.S4 Yeni Sezon 59606 , Rocaille Set Capsule Rocaille Set ise Dark Lightning'in karanlık ve gotik tarzına uygun, inanılmaz, klasik bir dişi takımı. Bu takımda Rocaille Corset ve Skirt, Rocaille Glove, Rocaille Shoe ve Flower Ribbon yer alıyor. Bu kostüm, kalıcı bir kostüm takımı olarak, her parçasında %5 Bonus EXP & Premium AP Stat'leriyle geliyor.S4 Yeni Sezon 59600
Kuzey
Kuzey
Yeni Üye
Yeni Üye

Rep Puanı : 1

S4 Yeni Sezon Empty Geri: S4 Yeni Sezon

Mesaj  Clarkdark Cuma Mart 11, 2011 6:33 pm

Net bir şekilde anladım Teşekkürler Very Happy
Clarkdark
Clarkdark
Gold Üye
Gold Üye