Cheat Belt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PLATFORM RACİNG 3 NASIL NEDİR? NASIL OYNANIR?

3 posters

PLATFORM RACİNG 3 NASIL NEDİR? NASIL OYNANIR? Empty PLATFORM RACİNG 3 NASIL NEDİR? NASIL OYNANIR?

Mesaj  Pr3Fun Paz Mart 13, 2011 2:06 am

Pr3te (platform racing 3) amaç level atlamak ve çeşitli şapka veya body parts (göve parçalrı) toplamak oyuna sparkworkzten üye olup başlayabilirsiniz UYARI ÜYELİK ADINIZ HERNEYSE PR3TEKİ ADINIZDA OÖOLACAKTIR DİKKATLİ SEÇİN
Pr3 te oyunlar 4 e ayrılır; DEATHMATCH, RACE, COİN FİEND, HAT ATTACK.
DEATHMATCH:
deathmatchta soru işaretli kutulardan çıkan lazer roket kalkan... gibi eşyalrla savaş yapılır
RACE:
race pr3te çok önemlidir 2 ye ayrılır normal yarış ve trap yarışı normal yarıştı bir map yapıp gösterilen yolda koşarsınız taki finishe ulaşana kadar.trapta amaç ise tuzaklara düşmeden bolumu bitirmektir böülümü bitirdikten sonra bölümü yapan screenshot veya code gönderilir oda sizi hall of fame kısacası hof a yazar ve o mapi oynayan herkes sizi görür.
COİN FİEND:
coin fiende blockları kırarak veya patlatateak içinden para çıklartır ve o paryı toplarsınız süre sonunda en ççok parası olan oyunu kazanır
HAT ATTACK:
hat attackta ise rakiplerin şapkalarını toplamaya çalışırrsınız ve sounda hepsini topladıysanız< oyunu bitrirsiz.
bu oyunu şiddetle tavsiye ederim (((artı rep lütfen))) yer olmadığı için bir sonraki kutuya bakın orda devamı var
Pr3Fun
Pr3Fun
Yeni Üye
Yeni Üye

Rep Puanı : 2

PLATFORM RACİNG 3 NASIL NEDİR? NASIL OYNANIR? Empty Geri: PLATFORM RACİNG 3 NASIL NEDİR? NASIL OYNANIR?

Mesaj  Pr3Fun Paz Mart 13, 2011 2:11 am

önceki kutuda yarış çeşitlerini anlatmıştım bu kutuda ise LEVE EDİTOR VE BLOCK EDİTOR u anlatıcam
LEVEL EDİTOR:
level editorde map yaparsınız mapinizde block editorde yaptığınız ve taks yaptınız blockları kullanarak trap race deathmatch... gibi bölümler yarpsınız ve bunu bitirdikten sorna isim seçerek publish dersiniz ki bu mapi herkes oynabilsin ayrıca şunuda eklemek isterim bu mmapi açmak için multiplayer haznesindeki start game e tıklayarak my levels a girerek kendi maplerinizden yaptıklarınızı serçebilirsiniz aşağıdandan 4 mü yoksa 8 player olduğunu belirtebilirsiniz.
BLOCK EDİTOR:
bu bölümde kendi blocklarınızı yaprsınız normal paintten resim çizxer gibi block yapr settingsten sde ayarlarını yaparsınız zaten maplere girdiğiniz ilham alaabilirsiniz diğerleinin blocklarından ayrıca bu yaptığınız blockları takas yaprak mesela block shop amplaerine girip block seçersinizx sahbi size fiyat bildirir yani taks olarak oun için klaç block istedğini sizde onu verir ve onun blockunu alırsınız .
BENİM FİREAXE98 DİYE CHARIM VAR 29 LEVEL BENİ BULKURSANIZ ORDA SİZE YARDIM EDEBİLİRİM
++++ REP PLÜTFEN
Pr3Fun
Pr3Fun
Yeni Üye
Yeni Üye

PLATFORM RACİNG 3 NASIL NEDİR? NASIL OYNANIR? Empty Geri: PLATFORM RACİNG 3 NASIL NEDİR? NASIL OYNANIR?

Mesaj  Clarkdark Paz Mart 13, 2011 6:33 am

Adam Pro ♥

Teşekkürler Procan ♥
Clarkdark
Clarkdark
Gold Üye
Gold Üye

Rep Puanı : 5

Mesaj  Pr3Fun Ptsi Mart 14, 2011 8:30 am

bişey değil Very Happy What a Face sunny
Pr3Fun
Pr3Fun
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj  uyarrr Salı Mart 15, 2011 2:26 am

bende 25 rankım bu oyunda (25 iyi rank) Very Happy bunu eskiden pr2si vardı (Platform Racing 2) onu oynaarken hep bu oyunun bekliyordum 3 diğerine göre çok dah agüzel saol pr3fun +rep
uyarrr
uyarrr
Admin
Admin

Rep Puanı : 17

https://cheatbelt.yetkin-forum.com

Mesaj  Pr3Fun Salı Mart 15, 2011 7:05 am

zaen ben seni hep oyunda görüyorum ayrıca pr2de 39 leve charım var rendeer bie kin şapkası var king
Pr3Fun
Pr3Fun
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj  Clarkdark Çarş. Haz. 20, 2012 10:13 am

Oyun hiç kasmayacak dendi ama öyle bir kasıyor ki...
Clarkdark
Clarkdark
Gold Üye
Gold Üye

Rep Puanı : 5

Mesaj  uyarrr Çarş. Haz. 20, 2012 1:08 pm

Yoo bence hiç kasmıyor afro
uyarrr
uyarrr
Admin
Admin

Rep Puanı : 17

https://cheatbelt.yetkin-forum.com

- Similar topics