Silahlar ve Yetenkler

Aşağa gitmek

Silahlar ve Yetenkler

Mesaj  Kuzey Bir Cuma Mart 11, 2011 5:47 am

Silahlar :
Revolver
Yakın mesefade kuvvetli güce sahip olan bu silah kuvvetli bir saldırıyla rakibi iter.Fakat uzak mesafede düşmana karşı verimsizdir.Bu silah birkac mermiyi aynı anda atan ama yavaş işleyen bir silahtır. Mermileri saçtığından dolayı uzak mesafede vurmaz. ama yakındayken Bütün mermiler vurduğu için çok kuvvetli bir güce sahiptir.
Fiyat : 33,000 PEN

Counter Sword
Kullanıcıyı Plazma Sword 'un saldırılarından korumak için yapılmış bir yakın dövüş silahıdır.
Sağ tıklayarak korunabilirsiniz, birisi siz korunurken kılıcla vurursa o kişi sersemletilmiş olur bir saniye boyunca hicbirsey yapamaz durumda kalır.
Fiyat : 32,000 PEN

Plasma Sword
Plazma Sword yakın dövüş silahıdır.Kuvvetli ve zararlıdır.Ayrıca zıplama saldırısıyla bir kaç düşmanı sersemletebilir,diger kılıçlara oranla daha çeviktir, ama biraz daha zayıftır.
Fiyat : 29,000 PEN

Storm Bat
Ayarlanabilen yakın dövüş silahıdır.Kuvvetlidir ve en güçlü saldırısı rüzgar saldırısıdır.Yakın mesafe silahlarının en ağırı, sadece bir sol tıklayışı bile rakibi çok uzak mesafeye fırlatabilir, çok kuvvetlidir ama yavaştır. herhangi bir saldırıdan sonra toparlanmanız zaman alır.
Fiyat : 35,000 PEN

Mind Shock
Rakibin HP'sini emer.Duvar arkasından da işler.Ama pek kullanışlı bir silah değildir.
Fiyat : 27,000 PEN

Raill Gun
Yüksek yoğunluklu enerjiyle saldıran bir silahtır.Kuvvetli saldırılar yapmak için enerjiyi toplamak zorundasınız.Ama sen enerjiyi toplarken hareket hızının azaldığınıda unutma.Keskin nişancı tüfeğidir. tam güç ateş edildiğinde rakibin bütün hakkını götürebilir. ama yavaş bir silah olduğu için yakın mesafe savaşlarında kullanışsızdır.
Fiyat : 35,000 PEN

Cannonade
Yoğunlaşıp yüksek enerjiyle vuran bir silahtır.Hedef noktasını patlatır ve düşmana yakından saldırır.Alan saldırısı yaptığından birkac kişiye aynı anda vurabilir. çarptığı yerde patlama etkisi gösterir.
Fiyat : 30,000 PEN

Submachine Gun
Düşmanı hızlı bir şekilde öldürebilen bir silahtır.Orta mesafeli saldırılar için kullanılır.
Çok seri ve kuvvetli olduğu için tercih edilen bir silah. Mermileri etrafa saçtığından yakın mesafede ölümcül, uzak mesafede kullanışsızdır.
Fiyat : 28,000 PEN

Semi Rifle
Bu silah Submachine Gun'dan daha düşük bir güce sahiptir.Ama yakınlaştırılabilme özelliği sayesinde daha kullanışlıdır.Submachine kadar kuvvetli olmasada nekadar uzak mesafe olursa olsun mermileri saçmaz ve hedefi vurur. Seri bir silahtır, ve genelde uzak mesafedekileri avlamak için kullanılır.
Fiyat : 28,000 PEN

Heavy Machine Gun
Birden fazla düşmana saldırabilen güçlü bir silahtır.Sahayı korumak için çok faydalıdır.Ama acil durumlarda idare etmek çok zordur.Çok seri ateş eden bir silahtır, gücü orta derecelidir ama seri ateş ettiği için yakın mesafede ölümcül olabilir. Bir sarjöründe 100 mermi bulunduğu mermileri saçtığı ama çok seri olduğu için genelde kalabalık ortamları dağıtma ve rakibi geri püskürme işlemlerinde kullanılır. ateş ederken yürüme hızzı aşırı yavaşlar.
Fiyat : 35,000 PEN

Gauss Rifle
Bu silah adeta otomatik bir patlama tüfeğidir.Bu silahla çok keskin vuruşlar yapılabilir.En güçlü otomatik tüfektir. Nekadar uzun süreli ateş edilirse mermileri okadar saçar ama ilk vuruşlar herzaman tam hedef tutar. Genelde sol tıklayarak kullanılır. çünkü basık tuttukça hedeften sapar. mesafe nekadar uzak olursa olsun 3 kere tıklarsanız 3ünüde tutturur.
Fiyat : 37,000 PEN

Sentry Gun
Düşmana saldıran,istenilen bölgeye yerleştirilebilen gözcü silahıdır.Düşmanı gördüğü yerde ateş etmeye başlar.Sadece yerleştirildiği yönü korur. arkasından biri geldiğinde ateş edemez. ikinci sentry gun kurmaya kalktığınızda ilk kurdugunuz sentry gun parçalanır. Her doğduğunuzda sınırlı sayıda sentry gun kurma hakkına sahipsiniz.
Fiyat : 29,000 PEN

Sentry Nell
Düşmanı sersemleten,istenilen bölgeye yerleştirilebilen gözcü silahıdır.Sentry Gun'dan tek farkı 360 derecelik alandaki bütün düşmanları etkilemesidir.Yakın mesafe silahıdır, yanına biri yaklaştımı patlama etkisi yapar ve düşmanları sersemletir. sentry gun gibi bir silaha sahip değildir. uzak mesafeye ateş etmez.
Fiyat : 38,000 PEN

Mind Energy
Kendi takımınızdaki oyuncuların HP'sini arttırır.Duvar arkasından da işer.
Fiyat : 27,000 PEN


Yetenekler :
Anchoring
Kullanıcı sörf tahtası yaratarak daha hızlı hareket eder.Herhangi hedef aldığınız bir noktaya kanca takıp o yerin üstüne çıkabilirsiniz. normal kişilerin zorla duvarlardan zıplayarak ulaşabilcekleri yerlere hatta ulaşamıyıcakları yönlerden siz sadece shift tuşuna basarak hızlı bir sekilde erişebilir ve süpriz yapabilirsiniz.
Fiyat : 33,000 PEN

Block
Kullanıcı düşmanın yolunu kesmek için veya takımını kollamak için bir duvar örer.ikinci duvarı kurmaya çalıştığınızda ilk kurduğunuz duvar yıkılır. Mermiler bu duvarı geçemez.
Fiyat : 30,000 PEN

Flying
Kullanıcı özgürce uçar.Arkanızdan iki kanat çıkar ve yükseğe uçabilme şansınız olur, uçarken ateş edebilirsiniz ama yavaş ilerlersiniz. Kanatlar hassastır, eğer birisi kanatlarınıza ates ederse düşersiniz. Uçarken sp'niz azalmaya başlar.
Fiyat : 33,000 PEN

Invisible
Kullanıcı görünmez olur.Hareket ederken saydam ama farkedilebilir görüntünüz olur. Hareketsiz kaldığınızda tamamen görünmez olursunuz ve ateş ettiğinizde görünmezlik iptal olur. Görünmezken sp'niz azalmaya başlar.
Fiyat : 37,000

Shield
Kullanıcı rakibin uzun menzilli saldırılarından korunur.Önünüzde kalkan yaratarak mermileri engeller. Kılıçları engelleyemez. Her engellediğiniz mermi spnizi düşürür. Aktif olduğu sürece yavaş yavaş sp kaybedersiniz. Sadece önünüzü korur, yanlardan veya arkanızdan ateş edilirse mermileri durduramaz.
Fiyat : 30,000 PEN

Detect
Kullanıcı görünmezleri görebilir.Kendisi ve bütün takımı rakip görünmezlerin isimlerini görünmez oldukları halde görebilir.
Fiyat: 28,000 PEN

Bind
Rakibinizi 3 saniye boyunca hareketsiz bırakabilirsiniz.Ama ateş etme yeteneğini kullanabilir.
Fiyat : 37,000 PEN

HP Mastery
Kullanıcının HP'si 30 arttırılır.
Fiyat : 27,000 PEN

SP Mastery
Kullanıcının SP'si 30 arttırlır.
Fiyat : 27,000 PEN
avatar
Kuzey
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Sayısı : 7
Rep Puanı : 1
Kayıt tarihi : 09/03/11
Nerden : İstanbul

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Silahlar ve Yetenkler

Mesaj  Clarkdark Bir Cuma Mart 11, 2011 5:49 pm

Umm... Bu hangi oyunun silahları Very Happy
avatar
Clarkdark
Gold Üye
Gold Üye

Mesaj Sayısı : 66
Rep Puanı : 5
Kayıt tarihi : 10/03/11
Yaş : 21
Nerden : Kore/Seul

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz